Menu

Ambicje

jeszcze nie wiem

Wpis ku motywacji

disgerl

Mam za mało motywacji by wytrwać nawet kilka dni. Szybko się wypalam. Muszę zniżyć sobie poprzeczkę i zwolnić. Już trzeci dzień z rzędu sobie popuszczam i jem wszystko jakby miało mi zaraz uciec. Nawet jak nie jestem głodna. To już jest nastawienie i psychika. Muszę sobie to wszystko wyjaśnić i wiedzieć czego chcę bardziej oraz co mi się opłaca(tragizm sytuacji, dwa wyjścia, które mają równą dla mnie wartość,a rezygnując z jednego i poświęcając się tylko drugiemu jestem nieszczęśliwa).MUSZĘ TO JAKOŚ CHOLERA POŁĄCZYĆ. Napiszę tu kilka zasad dla porządku:

*Słodycze okazyjnie i w chwilach skrajnego kryzysu,
*Zero jedzenia po 18,tylko woda, zdrowa herbata,
*ze słonych to co chcesz,ale w umiarkowanych ilościach i patrz punkt wyżej,
*jak nie chce ci się ćwiczyć to nie ćwicz,
*Biegaj bo to nawet lubisz
*Chodź dużo
*Nie poddawaj się nawet jak zgrzeszysz po całości
*Nie miej wyrzutów sumienia
*Wierz.

Cieszę się, że napisałam ten wpis. Dodał mi trochę nadziei i podbudował. Muszę próbować cały czas. Dziś rano jak robiłam analizę wszystkiego, trochę mnie zakuło gdy pomyślałam o wczorajszym jedzeniu i o stanie diety. Miałam zamiar już odpuścić, ale nie. Będę się cholera podnosić cały czas. To był genialny pomysł z tym blogiem. Znowu czuję stan błogości i szczęścia, życie jest piękne.

large_1large_3large_4large_5large_6large_2largelarge_7

Komentarze (1)

Dodaj komentarz
  • Gość: [ale.kow] *.centertel.pl

    Co do braku motywacji treningowej, która jest rzeczą bardzo powszechną, często wynika ona z niepewności, braku wiedzy na temat treningów, a także błędów żywieniowych.
    Warto skorzystać z pomocy dobrego trenera personalnego, który skutecznie pomoże zbudować w nas odpowiednią motywację. Ze swojej strony polecę: http://arturciepluch.pl/
    Jest to strona trenera personalnego, który z pewnością pomoże w kwestiach związanych również z motywacją.

© Ambicje
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci